• Masz dość TRĄDZIKU?

  • Masz dość TRĄDZIKU?

  • Masz dość TRĄDZIKU?

Dlaczego Sebacia?

Dlaczego opracowaliśmy produkt, który pomaga w leczeniu trądziku? Po co kolejny produkt?

Mikrocząstki Sebacia - lub innymi słowy podstawowa technologia - o określonych zastosowaniach w tkankach zostały wynalezione przez dr Naomi Halas. z Rice University (Houston, Teksas, USA) i dr Jennifer West.

Kliniczne zastosowanie mikrocząstek w dermatologii było dalej badane przez cenionego dermatologa i naukowca w dziedzinie procedur wspomaganych laserowo - dr Richarda Roxa Andersona z Wellman Center of Photomedicine w Massachusetts General Hospital. Wiele podstawowych pojęć i produktów w medycynie laserowej wraca do jego nauki, takich jak koncepcja „selektywnej fototermolizy”. Dr Anderson nie był zadowolony z dostępnych rozwiązań w leczeniu trądziku; szukał alternatywy dla terapii opartej na lekach, która reguluje aktywność gruczołów łojowych.

Wizja staje się innowacją w terapii trądziku

Jego wizja była procedurą działającą lokalnie przy minimalnym ryzyku z tym związanym. Ponieważ systemy laserowe stały się niezbędnym narzędziem wielu terapii dermatologicznych, dr Anderson szukał rozwiązania opartego na świetle. I teraz mamy mikrocząstki pokryte złotem Sebacia, które stanowią znaczącą innowację w leczeniu trądziku.

Aby lepiej zrozumieć, co sprawia, że Sebacia jest tak wyjątkowa i dlaczego działa tak dobrze, musimy przyjrzeć się dwóm obszarom:

Jakie są przyczyny plam lub zmian trądzikowych? Jak działa technologia Sebcia działa?

Za pomocą jednego kliknięcia pozwalasz nam ładować dane z serwerów zewnętrznych.
  1. „Leczenie trądziku w oparciu o selektywną fototermolizę porów z miejscowo dostarczanymi mikrocząsteczkami złota pochłaniającymi światło”
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4580730/
    http://www.bad.org.uk/shared/get-file.ashx?id=65&itemtype=document

Używamy plików cookie w celu pokazania różnych funkcji tej witryny, w celu uzyskania wglądu w zachowanie odwiedzających witrynę, w celu udostępniania wiadomości w mediach społecznościowych, a także w celu ulepszenia i spersonalizowania naszej oferty. Korzystając z tej witryny, akceptujesz wspomniane pliki cookie.