• Masz dość TRĄDZIKU?

  • Masz dość TRĄDZIKU?

  • Masz dość TRĄDZIKU?

Leczenie Sebacia

Procedurę należy wykonać trzykrotnie w przeciągu ok. 2 tygodni. Chodzi o to, że jak najwięcej gruczołów łojowych jest pozytywnie dotkniętych (lub leczonych) - nawet tych, które mogą być za zatkanymi porami podczas pierwszej sesji, ale mogą być dostępne podczas następnej sesji leczenia.

Przed pierwszą sesją Sebacia wskazane jest oczyszczenie porów z zatykania - co jest związane z trądzikiem (tzw. Rogowacenie). Im lepiej możemy wprowadzić mikrocząstki Sebacia do porów i gruczołów łojowych, tym lepsza może być redukcja aktywnych zmian trądzikowych. Twój specjalista Sebacia zdecyduje, która metoda może być dla Ciebie odpowiednia - może to być specjalny krem na kilka tygodni, ale możliwe są również zabiegi fizyczne lub oparte na świetle. Zapytaj specjalistę Sebacia, co jest dla Ciebie najlepsze.

Jak wygląda zabieg?

Może chcesz obejrzeć nasz film, aby mieć o tym pojęcie. Mikrocząstki Sebacia wmasowuje się w skórę przez około 10 minut. Następnie te cząsteczki, które pozostały na powierzchni skóry, muszą zostać usunięte (Dlaczego to jest czarne? Przeczytaj informacje o Sebacii powyżej „Jak działa Sebacia”). Po właściwym i starannym usunięciu następuje działanie laserem. Ponieważ rozgrzewamy strukturę skóry, możesz poczuć lekkie ukłucie. Dzięki schładzaniu przed i po zabiegu znieczuelnie jest niepotrzebne.

Po zastosowaniu lasera skóra jest zwykle zaczerwieniona i może wystąpić łagodny obrzęk. U większości pacjentów te skutki uboczne znikają w ciągu kilku godzin. Skonsultuj się ze swoim specjalistą Sebacia, aby zrozumieć wszystkie możliwe działania niepożądane i ryzyko związane z leczeniem. Możesz wrócić do swoimch zajęć towarzyskich, pracy lub szkoły nawet tego samego dnia. Ponownie, po sesji laserowej należy przestrzegać specjalnych zaleceń, takich jak unikanie opalania i inne. Twój specjalista Sebacia poinformuje Cię o wszystkim.

Efekty

Pierwsze rezultaty zobaczysz po około 6-8 tygodni - czyli redukcje zapalnych zmian trądzikowych. Zmiany mogę trwać do 12 miesięcy. W badaniu (w fazie IV) w świecie rzeczywistym średnie zmniejszenie tych zmian zapalnych (lub wyprysków) wyniosło 85% po roku - wielu pacjentów było w 100% wolnych od nich. Odwiedź naszą sekcję „Efekty”, aby uzyskać dalsze wyjaśnienia i przykłady.

Za pomocą jednego kliknięcia pozwalasz nam ładować dane z serwerów zewnętrznych.
  1. „Leczenie trądziku w oparciu o selektywną fototermolizę porów z miejscowo dostarczanymi mikrocząsteczkami złota pochłaniającymi światło”
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4580730/
    http://www.bad.org.uk/shared/get-file.ashx?id=65&itemtype=document

Używamy plików cookie w celu pokazania różnych funkcji tej witryny, w celu uzyskania wglądu w zachowanie odwiedzających witrynę, w celu udostępniania wiadomości w mediach społecznościowych, a także w celu ulepszenia i spersonalizowania naszej oferty. Korzystając z tej witryny, akceptujesz wspomniane pliki cookie.