• Masz dość TRĄDZIKU?

  • Masz dość TRĄDZIKU?

  • Masz dość TRĄDZIKU?

Opinie

Co inni o tym myślą?

“Cześć! Zdecydowałem się na zabieg Sebacia około rok temu i jestem bardzo zadowolony! Prawie nie mam trądziku, a kiedy trzymam się zdrowego odżywiania, mam gładką i miękką skórę - niewiarygodne! Tu i tam jest mała blizna, ale hej, nie mam nic przeciwko! Mam beztroskie życie i uwielbiam znowu spotykać się z przyjaciółmi!”

Stefan M. | 22

“Spróbowałem leczenia SEBACIA i mogę go polecić! Może zabrzmi to trochę przesadnie, ale zmieniło moje życie! Byłem wcześniej zastraszany i ludzie na ulicy oglądali się za mną. Antybiotyki zaszkodziły moim zdrowiem psychicznym i pomogły tylko trochę. Po leczeniu Sebacii początkowo byłem odrobinę rozczarowany. Powiedzieli mi, że trądzik może się pogorszyć po zabiegu, a tego nie chciałem. Na szczęście to nie trwało długo. Kilka miesięcy później? Wyglądałem tak inaczej! Bez bólu! Moja pewność siebie zmieniła się o 180 stopni!”

Simone K. | 19

“Byłam bardzo zainteresowana leczeniem Sebacią, ale nie mieściło się to w moim przedziale cenowym. Mój lekarz powiedział mi o finansowaniu, więc pomyślałam, że spróbuję. Miałam konsultację i postanowiłam to zrobić. W ogóle tego nie pożałowałam! Trądzik co prawda nie zniknął w 100%, ale nie muszę się martwić o moją skórę. To było kilka lat temu i nadal mam się świetnie.”

Ewa J. | 27

“Nigdy nie miałam problemów z cerą tak dużych jak trądzik torbielowaty lub coś takiego, więc wiele osób powiedziałoby: «Och, twoja skóra nie jest taka zła!», Ale też nie chcę, żeby moja skóra była zła, rozumiesz?”

Kathleen S. | 22

“To były tylko 3 zabiegi i zasadniczo nie było przestojów. Więc mogłam po prostu wrócić do swojej codziennej rutyny i życia, nie martwiąc się o każdy o dodatkowych śródkach przeciwtrądzikowych w domu .”

Sabrina B. | 22

“Zacząłem widzieć wyniki dość szybko. Zrobiłem leczenie w lutym, dziś jest wrzesoen a ja wciąż mam zadawalające wyniki. Zdecydowanie uważam, że było warto.”

Logan T. | 19

Używamy plików cookie w celu pokazania różnych funkcji tej witryny, w celu uzyskania wglądu w zachowanie odwiedzających witrynę, w celu udostępniania wiadomości w mediach społecznościowych, a także w celu ulepszenia i spersonalizowania naszej oferty. Korzystając z tej witryny, akceptujesz wspomniane pliki cookie.